KTO ZDOBĘDZIE MISTRZOSTWO JUNIORÓW KLASY

Igros Krasnobród - Omega Stary Zamość 0:1 (31.10.2010)

Ważne 3 pkt !!!!!

• autor: Matez22, 2014-04-13 20:37

1   :   2

opis w rozwinięciu

Dziś został rozegrany mecz juniorów pomiędzy Igrosem Krasnobród a Huczwa Tyszowce. Po 1 połowę panował wynik 2-0 dla gospodarzy. Pierwszą bramkę dla Igrosu po dośrodkowaniu z rzuty rożnego strzałem z głowy umieszczając piłkę miedzy nogami bramkarza Huczwy strzelił Patryk Koza. Obrońca Huczwy próbował jeszcze wybić piłkę lecz było za późno piłka przekroczyła linię bramkową. Autorem 2 bramki także był Patryk Koza który wykorzystał prostopadłe podanie i stając sam na sam z bramkarzem nie pomylił się. Lecz 2 połowa meczu należała już do piłkarzy z Huczwy którzy więcej atakowali i dobrze spisywali sie w obronie co dało im bramkę kontaktową. Obrońcy igrosu chcieli złapać napastników Huczwy na pozycji spalonej, lecz ta próba im sie nie udała. Napastnik Huczwy znalazł sie sam na sam z bramkarzem igrosu i strzelając po długim rogu nie pozostawił szans na obronę. W końcowym czasie gry było gorąco pod bramka igrosu , a także pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Kilku zawodników dostało kary minutowe za ostre wejścia i nie sportowe zachowanie. Igros broniący sie przed remisem przetrwał i wygrał spotkanie 2-1  zdobywając 3 pkt i utrzymując sie na 1 miejscu w tabeli z dorobkiem 28 pkt . Tak podsumował niedzielne spotkanie jedne z zawodników gospodarzy.  BRAWO IGROS